logo    FINIŠ SAUNY  my vás vyhřejeme  sauna od nás uvolňuje tělo a uklidňuje mysl  

Sauny na míru
Sauny na míru

Sauny na míru - sauny prodej

Zvažujete pořízení sauny? Nenašli jste saunu, která by přesně splňovala Vaše představy? Obraťte se na nás. Vyrábíme sauny na míru dle individuálních požadavků svých zákazníků. Na zakázku si u nás můžete objednat především infrasauny a finské sauny. Samotné zhotovení a prodej sauny pak probíhá snadno, rychle a bez komplikací.

Sauny prodej: provedení a materiály

Při výrobě sauny dle individuálních požadavků si můžete sami zvolit její rozměry, materiály, způsob vytápění a celkové provedení. Rozměry sauny jsou většinou uzpůsobeny počtu osob, pro které je sauna určena. Můžete si doma naměřit místo, na které chcete saunu umístit a dle něj stanovit její velikost.

Neméně důležité jsou i materiály použité při výrobě sauny Prodej sauny je pak závislý i na možnostech jejich sehnání. Běžně se dnes využívá smrkové, cedrové nebo topolové dřevo. Nechybí ani dřevo z exotických stromů. Dřevo sauny je pak kombinováno s prosklenými prvky ve dveřích sauny.

Oblíbené jsou moderní sauny ve světlém dřevěném provedení.

Sauny prodej: základní vybavení

Základní vybavení sauny představují lavice, kamna k vytápění, parní generátory a osvětlení. Lavice zabírají velkou část prostoru sauny, většinou jsou vedeny po jejím vnitřním obvodu. Veřejná i domácí sauna má obvykle lavice patrové. Během saunování se lavice rozpálí. I proto je vhodné používat do sauny ručník nebo prostěradlo. Dnes jsou do sauny pro prodej na domácí či komerční využití nejčastěji dodávána kamna elektrická.

Pořízení sauny Prodej hotového řešení nebo výroba na zakázku?

U nás si můžete objednat sauny na zakázku i zakoupit hotové řešení. Výroba sauny na zakázku je uzpůsobena na míru zákazníkovi. Je rychlá, cenově dostupná a respektuje individuální požadavky. Nabízíme finské sauny i infrasauny. Do sauny si můžete vybrat kamna, parní generátor i příslušenství. Moderní finská sauna nabízí bohaté možnosti relaxace.

Druhou možností je investování do sauny sériové výroby. V našem e-shopu naleznete zajímavé sauny na prodej. Jedná se o hotové řešení, které jen čeká na smontování. Prodej sauny probíhá na profesionální úrovni. Pokud si nevíte rady s výběrem sauny, kontaktujte nás a my Vám poradíme.

 

NTU5OTk2